Gençler Kepçe İmalatı

Ataşmanlar

Ataşmanlar

Ataşmanlar

Ataşmanlar

Takmatik Kepçe üretiminde lider Gençler Kepçe İmalatı, Kepçe İmalatına kattığı yeniliklerle bilinir. En yeni programlar ve uygulamalarla sıfır hata ile üretim yapar. AR-GE faaliyetlerinin de yürütüldüğü fabrikamızda hidrolik sistemler dahil tamamı yerli üretim yapıyoruz.

Gençler Kepçe İmalatı, Takmatik Kepçeler üretir. Kepçe imalatında çeyrek asırlık tecrübe ve güvenin doğru adresi. Türk mühendislerinin zekası ustalarımızın hünerli elleriyle buluşuyor ve sizlere en iyisini %100 Türk Malı imalat yaparak sunuyoruz.

Ataşmanlar

Aşınmaya dayanıklı, yüksek mukavemetli malzemelerin birleşiminden imal edilen aynı zamanda Kurt Ağzı diye de adlandırdığımız alttan açılır kepçe kovası; Standart bir kovanın tüm özelliklerinin yanı sıra Kurt Ağzı kova ataşmanı kullanıcılarına çeşitli kullanım seçenekleri sunar. Ayrıca; Traktörünüzle Hareket etmeden, sıkarak kova içerisine alma veya Yükleme yapdığınız tır, kamyonet ve römork gibi taşıyıcı aletlerin üzerinde çok daha fazla hareket etme alanı ve hareket etme açısı sağlamaktadır. İçerisindeki molazları boşaltırken kovayı devirmeye gerek duymadan alttan açarak daha yükseğe yükleme yapabilir veya zeminde bulunan az bir malzemeyi kolaylıkla alabilirsiniz

Ataşmanlar

Aşınmaya dayanıklı, yüksek mukavemetli malzemelerin birleşmesinden imal edilen kepçe kovası: Ağır çalışma alanlarında mükemmel performans sağlar. Kepçe kovaları, max. doldurma ve boşaltma açılarına sahiptir. Ağır çalışma alanlarında mükemmel performans sağlar. Kepçe kovaları, max. doldurma ve boşaltma açılarına sahiptir.

Ataşmanlar

Rulo balya tutucu ataşmanı, geniş bir kavrama aralığına sahip olarak geniş bir alandan ruloya temas eder ve güçlü bir kavrama sağlar. Paketlenmiş ruloya hiçbir delici ve yırtıcı yüzey temas etmez ve rulonun dışına sarılan polietilen streç filme zarar vermez. Polietilen Streç film kaplanmış Rulo ile birinci sınıf bir silaj elde edilebilir. Fakat bu süreç de doğru ataşmanları kullanmak çok önemlidir. Uygun olmayan ataşmanların kullanımı, Paketlenmiş rulonun polietilen streç filmine zarar verilmesine neden olur. Bu da kaliteli slaj oluşumunu engeller ve slajin çürümesine neden olur. Rulo tutucu ataşmanlar, geniş bir alandan ruloya temas ederek optimum güç dağılımı sağlar ve kesinlikle polietilen streçe zarar vermez.

Ataşmanlar

Tomruk tutucu ataşman sayesinde, tomruk ve odun gibi materyalleri yükleme, istifleme veya indirme gibi işlemleri kolayca yapmanızı olanak sağlar. Güçlü sıkma kancası sayesinde, tomrukda aşma, devrilme veya kancadan çıkma olayları yaşanmaz ve emniyetli çalışma alanı sunar.

Ataşmanlar

Üstün tasarımı ile mükemmel bir forklift ataşmanına sahip olacaksınız indirme, taşıma, yükleme ve istifleme gibi işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çatallar ayarlanabilir olup istenilen genişlikte çalışma imkanı sağlar. Özel çatal yapısı sayesinde tüm yükü eşit olarak dengeler ve forklift kullanıcılarına güvenli bir iş alanı sunar.

Ataşmanlar

Zaman ve iş gücünden tasarruf sağlamak için artık bir çok alanda Big Bag çuvalları kullanılmaktadır. Big-bag veya asansörlü ataşmanlar diye adlandırdığımız bu ataşman yüklelik bakımından ayarlanabilir olma özelliği sayesinde çeşitli büyük boy çuvalları yükleme, istifleme, indirme gibi işlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ataşmanlar

Ön yükleyici tahıl kovası sayesinde mısır, çekirdek, pancar vb. tahıl ürünlerini kolaylıkla yüklemenize olanak sağlar.

Ataşmanlar

Pancar ve Saman ataşmanı düz ve engebeli arazilerde çalışmaya uygun olarak tasarlanmış olup kullanıcılarına yükleme, istifleme, indirme gibi işlerini hızlı ve kolay yapılmasını sağlar.

Ataşmanlar

Aşınmaya dayanıklı, yüksek mukavemetli malzemelerin birleşiminden imal edilen taş toplama ataşmanı bahçenizin toprağını küremeden ve toplamadan bahçenizde bulunan büyük ve küçük taşları rahatlıkla toplamanıza yardımcı olur.

Hemen Arayın, Size Özel Kepçe Fiyatı Verelim

Gençler Kepçe İmalatı: Ön kepçe, ön yükleyici, traktör kepçe ve ön yükleyici kepçe imalatı